دانلود مقاله ترجمه شده isi

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

چکیده

این کار تحقیقاتی یک سیستم اطلاعات مدیریت آموزش را ارائه می دهد که برای دپارتمان توسعه و برنامه ریزی نهادی در دانشگاه کولیما طراحی شده است. این سیستم اجازه جمع آوری اطلاعات مرتبط مربوط به شاخص های مدیریت نهادی با یک رابط مناسب به کاربران خود به منظور ساده سازی و کاهش زمان مورد نیاز برای مدیریت اطلاعات دانشگاه را می دهد. تست قابلیت استفاده سیستم ما رضایت بالای کاربر را نشان داد.

۱٫    مقدمه

برنامه ریزی آموزشی که مسئول  برقراری اهداف آموزش است در آمریکای لاتین به سرعت رشد نموده است. دلیل این امر این است که در اوایل دهه ۹۰ میلادی سیستمی کردن شاخص‌هایی که تصمیم‌گیری را تحریک می نمود مورد توجه قرار گرفت. این اطلاعات از یک سیستم اطلاعات مدیریت آموزش (EMIS) جمع آوری گردید.

شواهد و مدارکی وجود دارند که برنامه ریزی آموزشی  ساختار محکمی رابه منظور تسریع رسیدن به اهداف و اولویت ها ایجاد می کند. و ایجاد دستورالعملهایی برای گسترش سیستم آموزشی را تسهیل می نماید. تحقیق ارائه شده در این مقاله تلاش می‌کند تا یک EMIS به نام e-Planea را توسعه دهد، جمع آوری اطلاعات مرتبط با شاخص‌های مدیریت نهادی در دانشگاه کولیما را انجام خواهد داد.

Abstract

This research work present an Education Management Information System designed for the Department of Institutional Planning and Development at the University of Colima, this system allows the gathering of relevant information related to the institutional management indicators with a suitable interface to its users in order to simplify and reduce the time needed for management the University information. Usability testing of our system showed high user satisfaction.

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

درباره احسان رضایی

سفارش ترجمه آنلاین خدمات ترجمه مقاله isi به صورت فوری کاهش هزینه و زمان در سفارش ترجمه آنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *