این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

چکیده

این نمایش بستر پرداخت موبایلی بر روی سرویسهای ابر را نشان می‌دهد، که توسط پروژه SIMulation طراحی شده است. این پروژه یک کار تحقیقاتی مشترک از طرف یک اپراتور موبایل بزرگ فرانسه و یک مؤسسه‌ی تحقیقات دانشگاهی می‌باشد. کارتهای پرداخت NFC در سرورهای پرداخت RACS میزبانی می‌شوند. اینها به لطف تلفن های همراه هوشمند متصل به اینترنت از راه دور استفاده می‌شوند و به عنوان یک پیوند منطقی بین پایانه بازرگان و سرور پرداخت عمل می‌کنند. امنیت ارتباطات توسط ماژول سیم کارت درون دستگاه موبایل تقویت شده و پروتکل TLS را کاملاً پردازش می‌کند.

I.    مقدمه

بر اساس منابع [۲] [۳] تراکنش‌های مالی فرانسه در سال ۲۰۱۳ در حدود ۲۷۰۰۰ میلیارد یورو (۱۴ برابر تولید ناخالص داخلی) بود. در حدود ۱٫۷% (۴۵۰ میلیارد یورو) از این عملیات توسط کارتهای بانکی انجام گرفت، اما تنها ۱۰۰ میلیون پرداخت بدون تماس [۱]، با حدود یک میلیارد یورو سر و کار داشت، که تا سال ۲۰۱۵ محقق شد.

بنابراین پرداخت موبایلی یک موضوع بسیار جذاب از نقطه نظر کسب و کار است. شرکتهای بزرگ های تک پیش از این در سیستم‌های پرداخت موبایل بازار وارد شده‌اند، شرکتهایی نظیر ApplePay که مبتنی بر کارت بانکی توکنی بوده [۶] و در یک عنصر امن یا OrangeCash اجرا می‌شوند که با یک کارت پیش پرداخت ویزا [۴] میزبانی شده در یک ماژول امنیتی SIM-NFC کار می‌کند.

شکل 1. نشان دادن بستر نمایش SIMulation.

شکل ۱٫ نشان دادن بستر نمایش SIMulation.

این نمایش بستر را در حال سر و کار داشتن با پرداخت های موبایلی طراحی شده توسط پروژه SIMulation نشان می‌دهد [۱۳]، پروژه‌ای که هم توسط آزمایشگاه‌های Orange، یک اپراتور تلفن همراه بزرگ فرانسوی و Telecom ParisTech، یک مؤسسه تحقیقات دانشگاهی پیشرو انجام شد.

بر خلاف محصولات تجاری در دسترس کنونی، بستر پرداخت موبایل SIMulation بر اساس برنامه های کاربردی پرداخت مبتنی بر ابر می‌باشد. به منظور سازگاری با زیرساختهای پرداخت قدیمی (یعنی قادر بودن به انجام پرداخت های قبلی کارتهای پرداخت فیزیکی NFC در سرورهای پرداخت میزبانی می‌شوند. آنها به لطف تلفن های همراه هوشمند متصل به اینترنت از راه دور استفاده شده و به عنوان یک پل منطقی بین پایانه بازرگان و سرور پرداخت عمل می‌کند. امنیت سیم کارت توسط ماژول سیم کارت متصل به تلفن تقویت شده و پروتکل TLS را کاملاً پردازش می‌کند. هم سرور و هم سیم کارت به منظور انجام یک احراز هویت متقابل قوی و قابل اعتماد مجهز به گواهینامه و کلیدهای خصوصی هستند.


The SIMulation Project: Demonstrating Mobile Payments Based on Cloud Services

Abstract

This demonstration shows the mobile payment platform based on cloud services, designed by the SIMulation project. This project is a joint research effort from a major French mobile operator and an academic research institute.
NFC payments cards are hosted in RACS payment servers. These are remotely used thanks to internet enable smart phones acting as logical bridge between the merchant terminal and the payment server. The communication security is enforced by the SIM module plugged in the mobile and fully processing the TLS protocol.

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شاید این مقاله هم به دردتان بخورد  شناسایی تهدیدهای امنیتی شبکه ابری به منظور تقویت چارچوب بکار رفته برای رایانش ابری
درباره احسان رضایی

سفارش ترجمه آنلاین خدمات ترجمه مقاله isi به صورت فوری کاهش هزینه و زمان در سفارش ترجمه آنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *