دانلود مقاله ترجمه شده isi

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این مقاله روش‌های تحمل‌پذیر خطا را که چالش‌های تحقیقاتی آن و ابزارهای مورد استفاده برای پیاده‌سازی روش‌های تحمل‌پذیری خطا در رایانش ابری را پوشش می‌دهد، مورد بحث قرار داده است. همچنین معماری سیستم مجازی ابر مبتنی بر HAProxy پیشنهاد گردیده است.

چکیده

تحمل پذیری خطا اصلی ترین نگرانی به منظور تضمین دسترس پذیری و قابلیت اطمینان سرویس های حیاتی مانند اجرای برنامه های کاربردی می باشد. به منظور به حداقل رساندن ضریب شکست بر روی سیستم و اجرای برنامه های کاربردی، خرابی ها باید پیش بینی و به طور فعالانه مدیریت شوند. روش های تحمل پذیری خطا برای پیش بینی این خرابی ها و انجام عمل مناسب قبل از رخ دادن واقعی آنها استفاده می شوند.

این مقاله روش های تحمل پذیری خطای موجود را در رایانش ابری بر مبنای سیاست ها، ابزارهای مورد استفاده و چالش های تحقیقاتی آنها بررسی می کند. معماری سیستم مجازی شده ی ابر پیشنهاد شده است. در این سیستم، تحمل پذیری خطای خودمختار پیاده سازی شده است. نتایج تجربی نشان می دهند که این سیستم می تواند با خطاهای نرم افزاری مختلف مربوط به برنامه های کاربردی سرور در محیط مجازی ابر کار کند.

۱٫    مقدمه

رایانش ابری سبکی از رایانش است که در آن سرویس از طریق اینترنت و با استفاده از مدل ها و لایه های تجرید متفاوت فراهم می شود [۴]. این مفهوم اشاره دارد به برنامه های کاربردی که به عنوان سرویس [۵] به توده ها عرضه می شود، از کاربران نهایی که اسناد شخصی خود را بر روی اینترنت قرار می دهند تا سازمان های بزرگی که زیرساخت های آی تی خود را بر روی دیتاسنتر های خارج از سازمان قرار می دهند. یک مثال ساده از سرویس رایانش ابری ایمیل یاهو جی میل و غیره می باشد.

از این رو رایانش ابری به طور گسترده توسط صنعت به کار گرفته شده است، همچنان موضوعات تحقیقاتی بسیاری مانند تحمل پذیری خطا، زمانبندی گردش کار، مدیریت گردش کار، امنیت و غیره وجود دارد که به آن پرداخته شود. در بین همه ی اینها تحمل پذیری خطا یکی از موضوعات اصلی می باشد. تمامی روش های ضروری جهت توانمند ساختن یک سیستم برای تحمل خطاهای نرم افزاری که بعد از توسعه ی سیستم در آن باقی می ماند مورد توجه قرار گرفته است. زمانی که یک خطا رخ می دهد این روش ها مکانیزم هایی را فراهم می کنند که سیستم نرم افزاری از وقوع خرابی اجتناب کند [۱۸].

مهم ترین مزایای پیاده سازی تحمل پذیری خطا در رایانش ابری شامل ترمیم خرابی، هزینه ی کمتر، ارتقاء معیارهای کارایی و غیره می باشد. این مقاله تلاش می کند درک بهتری از چالش های تحمل پذیری خطا را فراهم نموده و ابزارها و روش های مختلفی که برای تحمل پذیری خطا استفاده می شوند را شناسایی نماید. وقتی که چندین نمونه از برنامه ی کاربردی بر روی ماشین های مجازی مختلف در حال اجرا هستند و یکی از سرورها از کار می افتد، نیاز به پیاده سازی یک روش تحمل پذیری خطای خودمختار که بتواند این نوع خطاها را اداره کند احساس می شود. به منظور پرداختن به این موضوع، معماری سیستم مجازی شده ی ابر ارائه گردیده و با استفاده از HAProxy پیاده سازی شده است. همچنین معماری پیشنهاد شده از طریق نتایج آزمایش های تجربی اعتبارسنجی شده است.

ادامه ی این مقاله به صورت زیر سازماندهی شده است. بخش ۲ در مورد روش های تحمل پذیری خطا بر اساس سیاست های آنها بحث می کند. بخش ۳ چالش های پیاده سازی تحمل پذیری خطا در ابر را ارائه می نماید. بخش ۴ تشابهات بین ابزارهای مختلف که به منظور پیاده سازی روش های تحمل پذیری خطا استفاده می شوند را به همراه جدول های مقایسه ای ارائه می دهد. بخش ۵ معماری پیشنهادی مجازی شده ی ابر و پیاده سازی آن به همراه نتایج آزمایش های تجربی را ارائه می نماید. در نهایت در بخش ۶ خلاصه و نتیجه گیری این مقاله را خواهیم داشت.


Fault Tolerance- Challenges, Techniques and Implementation in Cloud Computing

Abstract

Fault tolerance is a major concern to guarantee availability and reliability of critical services as well as application execution. In order to minimize failure impact on the system and application execution, failures should be anticipated and proactively handled. Fault tolerance techniques are used to predict these failures and take an appropriate action before failures actually occur. This paper discusses the existing fault tolerance techniques in cloud computing based on their policies, tools used and research challenges. Cloud virtualized system architecture has been proposed. In the proposed system autonomic fault tolerance has been implemented. The experimental results demonstrate that the proposed system can deal with various software faults for server applications in a cloud virtualized environment.

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شاید این مقاله هم به دردتان بخورد  مقاله چالش‌های امنیت اطلاعات و راه‌حل‌های آن در رایانش ابری
درباره احسان رضایی

سفارش ترجمه آنلاین خدمات ترجمه مقاله isi به صورت فوری کاهش هزینه و زمان در سفارش ترجمه آنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *