دانلود مقاله ترجمه شده isi

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

چکیده

در این مقاله یک مدل ادهاک جدید برای رایانش ابری مبتنی بر موبایل بر اساس رویکرد cloudlet پیشنهاد می‌شود. این مدل از بردار فاصله توالی مقصد (DSDV) برای پروتکل مسیریابی و نقطه مسیر تصادفی (RWP) برای مکانیزم تحرک استفاده می‌کند. هدف این مدل کاهش تأخیر انتها به انتهای بسته، مقیاس‌پذیری بهتر سیستم و مدیریت حرکت می‌باشد.

این مدل با اندازه‌های مختلف بار کاری که بر روی cloudlets تخلیه می‌شوند و برای سرعت‌های مختلف گره انعطاف‌پذیر است. همچنین این مدل، از توانایی دستگاه‌های موبایل در استفاده از آکاهی زمینه آن نظیر مکان‌های آنها بهره می‌گیرد. پیش بینی شده است که این مدل به یک تأخیر پایین‌تری نسبت به استفاده از یک ابر سازمانی بدون تخلیه بار کاری در اندازه کوچک دست پیدا کند.

۱٫    مقدمه

دستگاه‌های موبایل نظیر تلفن‌های همراه، تلفن‌های هوشمند، لپ تاپ ها، همراه با منابع رایانش ابری در حوزه‌ی جدیدی از رایانش ابری موبایل به دور هم جمع شده‌اند. رایانش ابری موبایل امروزه تبدیل به یکی از فناوری‌هایی شده است که بیشترین صحبت درباره‌ی آن می‌باشد در حالیکه خودِ رایانش ابری از نظر هزینه و تعهدات محاسباتی که ارائه می‌دهد اهمیت فراوانی در سازمان‌ها دارد. اولین دشواری برای رایانش ابری، همانطور که در ۱, ۲ به آن توجه شده است، دسترس پذیری سرویس می‌باشد. بنابراین، نکته مهم و حیاتی برای کاربرانی که نیاز به دسترسی هموار به سرویسهای ابری دارند همانا پشتیبانی از قابلیت جابجایی (تحرک) است.

طرح پیشنهادی این تحقیق مطالعه و بررسی رفتار یک مدل رایانش ابری موبایل از نظر عملکرد برای پیدا کردن فواید و نواقص آن به منظور دستیابی به یک مناسبترین راه حل برای مشکل قابلیت جابجایی است. ما یک زیرساخت ابری موبایل به عنوان یک سرویس برای کاربردهای ابری موبایل متشکل از یک ابر سازمانی به علاوه‌ی Clouslets را پیشنهاد می‌کنیم. که گره‌های موبایل از طریق وای فای (WiFi) با پهنای باند بالا به این cloudlet متصل می‌شوند.

در این مقاله ما یک مدل جدید برای شبکه cloudlets ادهاک نسبت به استفاده از ابر سازمانی برای حل مشکل قابلیت جابجایی با استفاده از تکنیک آگاه از زمینه (دستگاه‌های موبایل مصرف کننده می‌توانند زمینه خود نظیر مکان را حس و مانیتور کنند)، به علاوه‌ی سنجش توانایی مدل پیشنهادی در واکنش به تغییر توپولوژی شبکه برای حمل و نقل مؤثر بسته های داده به مقصد خود از نظر تأخیر انتقال داده، توان عملیاتی سیستم و سرباری سیستم را با مطالعه‌ی عملکرد مدل پیشنهادی با استفاده از شبیه سازی پیشنهاد می‌کنیم. ما برای آزمایش فاز به علاوه‌ی پیشنهاد یک پروتکل مسیریابی جدید به وسیله‌ی اصلاح پروتکل مسیریابی ادهاک DSDV، شبیه ساز خاص خود را ایجاد می‌کنیم.

بقیه این مقاله به صورت زیر سازماندهی شده است. بخش ۲ کارهای مرتبط را ارائه نموده و بخش ۳ مدلسازی رایانش ابری موبایل را توضیح داده و در مورد آن بحث می‌کند. ما یک مدل جدی برای رایانش ابری موبایل معرفی و توصیف می‌کنیم. بخش ۴ با خلاصه سازی یافته‌ها و نمایش تحقیقات آینده مقاله را به پایان می‌رساند.

Abstract

In this paper a new ad-hoc model for mobile based cloud computing is proposed based on the cloudlet approach. The model is using the Destination-Sequenced Distance-Vector (DSDV) for routing protocol and Random Way Point (RWP) for mobility mechanism. The model aim at reducing the end-to-end packet delay, better system scalability and mobility management. The model is flexible with various workload sizes that are offloaded to cloudlets and for different node’s speed. It also, exploit the mobile devices ability in utilizing its context awareness such as its locations. The model is predicted to achieve a lower hand-off delay than using an enterprise cloud unless offloading small workload size.

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شاید این مقاله هم به دردتان بخورد  بررسی و پژوهشی درباره‌ی رایانش ابری موبایل
درباره احسان رضایی

سفارش ترجمه آنلاین خدمات ترجمه مقاله isi به صورت فوری کاهش هزینه و زمان در سفارش ترجمه آنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *