دانلود مقاله isi

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تکنیک‌های توصیف شده در این مقاله و پیاده‌سازی شده در هر دو GridFTP و DPSS برای تحقق پتانسیل نسل بعدی شبکه‌های با پهنای باند بالا مورد نیاز خواهند بود. با این حال، استفاده از این تکنیک‌ها هنوز نیازمند تلاش و دانش اضافه است که معمولاً در دسترس برنامه‌نویس برنامه‌ی کاربردی نیست.

چکیده
سیستم‌های توزیع شده‌ی بزرگ شبکه‌های محاسباتی / داده‌ای نیازمند این هستند که حجم بزرگی از داده‌ها با تأسیسات رایانشی برای پردازش در کنار هم قرار بگیرند. تضمین اینکه داده در لحظه برای پردازش در آنها قرار دارد در اینترنت امروزه یک مشکل عظیم است. با توجه به کار ما که یک کَش شبکه‌ی توزیع شده‌ی مقیاس‌پذیر را توسعه می‌دهد، تجربه‌ای را با روش‌های لازم برای دستیابی به توان عملیاتی بالای داده بر روی شبکه‌های گسترده‌ی با پهنای باند بالا (WAN) به دست آورده‌ایم. در این مقاله، ما درباره‌ی روش‌ها و مسائل مختلف طراحی سخت‌افزار و نرم‌افزار بحث می‌کنیم، سپس کاربرد آنها را برای یک پیاده‌سازی از یک پروتکل FTP پیشرفته به نام GridFTP توصیف می‌کنیم. ما همچنین نتایج ناشی از دو کاربرد که از این روش‌ها استفاده می‌کنند را شرح می‌دهیم، نتایجی که ما در کنفرانس Supercomputing سال ۲۰۰۰ به دست آورده‌ایم.

۱٫۰    مقدمه
سیستم‌های توزیع شده‌ی بزرگ نظیر شبکه‌های محاسباتی / داده‌ای [۱۰] نیازمند این هستند که حجم بزرگی از داده‌ها با تأسیسات رایانشی برای پردازش در کنار هم قرار بگیرند. تضمین اینکه داده در لحظه برای پردازش در آنها قرار دارد در اینترنت امروزه یک مشکل عظیم است. در LBNL ما یک کَش داده‌ی راه راه  با عملکرد بالا به نام سیستم ذخیره‌سازی موازی توزیع شده (DPSS) [29] را توسعه دادیم.ایده‌ی پشت سرور راه راه در شکل ۱ نشان داده شده است: چندین دیسک بر روی چندین میزبان به طور موازی کار می‌کنند تا یک جریان داده‌ی با سرعت بسیار بالا را برای یک یا چند کلاینت تأمین نمایند. DPSS به طور خاص برای دسترسی به اشیاء داده‌ای بزرگ از طریق کلاینت‌های راه دور بر روی یک شبکه‌ی گسترده بهینه‌سازی گردید.

شاید این مقاله هم به دردتان بخورد  بهینه سازی وزن های OSPF آنلاین در شبکه های IP

در طول دوره‌ی طراحی و استفاده از DPSS ما به تجربه‌ای با برخی روش‌ها برای دستیابی به توان عملیاتی داده‌ی بالا بر روی WAN دست پیدا کردیم. به علاوه، برخی دروس عمومی در مورد پیکربندی صحیح سخت‌افزار آموخته شد. در ادامه توضیح مختصری از این روش‌ها ارائه شده است، که برخی از آنها با جزئیات بیشتر در بخش‌های بعدی این مقاله ارائه خواهند شد.

  • استفاده از همه چیز به صورت موازی (یعنی، سرورها، دیسک‌ها، کنترلرهای SCSI، کارت‌های شبکه)
  • استفاده از بافرهای TCP تنظیم شده، که به طور بهینه برای هر کلاینت تنظیم شده‌اند
  • استفاده از جریان‌های موازی، اما فقط در صورتی که میزبان گیرنده به اندازه‌ی کافی قوی باشد
  • استفاده از شبکه‌ی نامتقارن و همپوشان و I/O دیسک
  • هیچگونه کُپی کردن داده‌ی فضای کاربر مجاز نیست (دستکاری همه‌ی بافرهای داده از طریق اشاره‌گرها)
  • ارائه‌ی یک API کلاینت ساده که تا جای ممکن به رابط I/O POSIX شبیه است.

LBNL و ANL برای کِش رفتن این روش‌ها از DSPP و کاربرد آنها در توسعه‌ی یک سرور راه راه با توان عملیاتی بالا که با استفاده از یک نسخه‌ی پیشرفته از پروتکل انتقال فایل (FTP) [21] به نام GridFTP [11] با دنیای بیرون ارتباط دارد با یکدیگر همکاری نمودند. در این مقاله، ما هم از DSPP و هم از GridFTP برای نشان دادن مسائل پیاده‌سازی مرتبط با این روش‌ها، و نتایج اولیه از یک آزمون WAN با پهنای باند بسیار بالا از هر دو سرور ذخیره‌سازی در Supercomputing سال ۲۰۰۰ استفاده خواهیم کرد.

Applied Techniques for High Bandwidth Data Transfers across Wide Area Networks

شاید این مقاله هم به دردتان بخورد  مقاله مروری بر امنیت سرویس‌های وب

Abstract

Large distributed systems such as Computational/Data Grids require large amounts of data to be co-located with the computing facilities for processing. Ensuring that the data is there in time for the computation in today’s Internet is a massive problem. From our work developing a scalable distributed network cache, we have gained experience with techniques necessary to achieve high data throughput over high bandwidth Wide Area Networks (WAN).

In this paper, we discuss several hardware and software design techniques and issues, and then describe their application to an implementation of an enhanced FTP protocol called GridFTP. We also describe results from two applications using these techniques, which were obtained at the Supercomputing 2000 conference.

Save

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

درباره احسان رضایی

سفارش ترجمه آنلاین خدمات ترجمه مقاله isi به صورت فوری کاهش هزینه و زمان در سفارش ترجمه آنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *