این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این فصل اصول و تکنیک هایی را برای آزمایش همنوایی سیستم‌های بلادرنگ با جعبه‌های سیاه مبتنی بر مدل و با استفاده از مجموعه ابزارهای بررسی مدل ارائه می‌دهد.

.
چکیده. این فصل اصول و تکنیک هایی را برای آزمایش همنوایی سیستم های بلادرنگ با جعبه‌های سیاه مبتنی بر مدل و با استفاده از مجموعه ابزارهای بررسی مدل ارائه می‌دهد. پایه‌ی این آزمایش شبکه‌ای از اتوماتاهای زماندار همروند می باشد که به وسیله ی یک مهندس آزمون مشخص می گردد. همخوانی ورودی/خروجی نسبی شده به مفهوم صحت پیاده سازی می باشد، به ویژه ورود ردیابی زماندار با در نظر گرفتن فرضیات محیطی. موارد آزمون می‌تواند به صورت آفلاین تولید شده و در زمانی دیگر اجرا شوند، یا اینکه به صورت آنلاین تولید و اجرا شوند. برای هر دو رویکرد این فصل گفتگو می کند که چگونه اهداف آزمون را مشخص کنیم، توالی‌های آزمون را استخراج کنیم، چگونه این موارد را در سیستم تحت آزمایش به کار ببریم، و در نهایت حکمی را صادر کنیم.

Abstract. This chapter presents principles and techniques for model-based blackbox conformance testing of real-time systems using the UPPAAL model-checking tool-suite. The basis for testing is given as a network of concurrent timed automata specified by the test engineer. Relativized input/output conformance serves
as the notion of implementation correctness, essentially timed trace inclusion taking environment assumptions into account. Test cases can be generated offline and later executed, or they can be generated and executed online. For both approaches this chapter discusses how to specify test objectives, derive test sequences, apply these to the system under test, and assign a verdict.

شاید این مقاله هم به دردتان بخورد  توسعه‌ی چابک نرم افزار تعاملی متدولوژی اهداف کاربر محور

این ترجمه مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

درباره احسان رضایی

سفارش ترجمه آنلاین خدمات ترجمه مقاله isi به صورت فوری کاهش هزینه و زمان در سفارش ترجمه آنلاین

1 پاسخ به آزمایش سیستم‌های بلادرنگ با استفاده از UPPAAL
  1. بهترین فلزیاب 3 جولای, 2019 در 5:46 ق.ظ پاسخ

    سلام. وبسایتتون خیلی خوب و مفیده. به کارتون ادامه بدین


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *